ECP6-700IL - Ecopac LED Driver ECP6-700IL 6W 700mA
Order Code: ECP6-700IL
Original price
Got a question about this product? Get in Touch
Having trouble finding what you're looking for?
We can source most electrical products.
Contact us, we're here to help.
More Information Manufacturer Ecopac Power Output Current 700mA Dimmable (Type) No Dimensions 95x 46x 20 EMC Standards EN55015, EN61000-3-2, EN61000-3-3, EN61547 Input Voltage 200~240VAC Safety Standards EN61347-1, EN61347-2-13 Output Voltage Options Single Working Temperature -40~+85°C PDF Datasheet ECP6_Series_1.pdf