Knightsbridge 24DCIP40 24V IP67 40W DC LED Driver - Constant Voltage
Order Code: 24DCIP40
Delivery Time: 3-5 days
Got a question about this product? Get in Touch
Having trouble finding what you're looking for?
We can source most electrical products.
Contact us, we're here to help.
24V IP67 40W constant voltage LED driver
- Overheat and overload protection
- SELV
- Class I
- Supplied with 300mm mains and 300mm low voltage cables