ECP4-500ILP - Ecopac LED Driver ECP4-500ILP 4W 500mA
Order Code: ECP4-500ILP
Original price
Got a question about this product? Get in Touch
Having trouble finding what you're looking for?
We can source most electrical products.
Contact us, we're here to help.
More Information Manufacturer Ecopac Power Output Wattage (W) 10 Output Current 500mA Dimmable (Type) No Output Voltage Range (V) 9.5 Max Dimensions 38x 30x 23.5 EMC Standards EN55015, EN61000-3-2, EN61000-3-3, EN61547 Input Voltage 100~240VAC Safety Standards EN61347-1, EN61347-2-13 Output Voltage Options Single Working Temperature -40~+85°C PDF Datasheet ECP4-ILP.pdf