Knightsbridge LFC24G3M 24V IP20 LED Flex Green (3 metres)
Order Code: LFC24G3M
Delivery Time: 3-5 days
Got a question about this product? Get in Touch
Having trouble finding what you're looking for?
We can source most electrical products.
Contact us, we're here to help.
- 8mm width
- Cut section: 100mm
- 60 x 2835 SMD LEDs per meter
- 4.8W per metre
- Supplied with 3M self-adhesive tape
- Requires 24V constant voltage driver