BG Evolve - PCDBC22UAC30B - Black Chrome (Black) Double Switched 13A Power Socket + USB C 30W + USB A (2.1A)
Order Code: PCDBC22UAC30B
Delivery Time: 1-2 days
Save Dhs. 271.00 Save Dhs. 271.00
Original price Dhs. 769.00
Original price Dhs. 769.00 - Original price Dhs. 769.00
Original price Dhs. 769.00
Current price Dhs. 498.00
Dhs. 498.00 - Dhs. 498.00
Current price Dhs. 498.00
Got a question about this product? Get in Touch
Having trouble finding what you're looking for?
We can source most electrical products.
Contact us, we're here to help.
The BG PCDBC22UAC30B is part of the BG Evolve Screwless Black Nickel Range.
EVOLVE Black Chrome (BLACK) Double Switched 13A POWER Socket + USB C 30W + USB A (2.1A)