FC40T5-84-NA - 40w T5 305mm Circular Colour:84
Order Code: FC40T5-84-NA
Delivery Time: 3-5 days
Alternative Part Number: 05463 4050300528526 927965584013
Sold out
Original price Dhs. 134.00 - Original price Dhs. 134.00
Original price Dhs. 134.00
Dhs. 149.00
Dhs. 149.00 - Dhs. 149.00
Current price Dhs. 149.00
Got a question about this product? Get in Touch
Having trouble finding what you're looking for?
We can source most electrical products.
Contact us, we're here to help.
NOT AVIALABLE UNTIL DECEMBER 2024
Ā
Same as 05463 4050300528526 927965584013
Product Details
Wattage T5
Voltage 40W
Ā Color Coolwhite/840
Cap 305MM
LifeĀ Span 16000
BeamĀ Angle N/A
Shape Circular
Product Dimensions
Length 16mm
Diameter 305mm