Bailey WE06480201 - T1 3/4 WE 48V 20mA CC-2F
Order Code: WE06480201
Delivery Time: 3-5 days
Original price Dhs. 44.00 - Original price Dhs. 44.00
Original price
Dhs. 44.00
Dhs. 44.00 - Dhs. 44.00
Current price Dhs. 44.00
Got a question about this product? Get in Touch
Having trouble finding what you're looking for?
We can source most electrical products.
Contact us, we're here to help.
BAI Subminiature Wire Ended T1 3/4 5.7x13.2mm 48V 20mA 0.02A 0.96W Clear 5000h CC-2F Indication- and signalling lamp
Specification
Dimensions
Height6mm
Length6mm
Width14mm