PCC50012TD 12v-24v 500MA 12W Max Triac Dimmable
Order Code: PCC50012TD
Delivery Time: 3-5 days
Original price
Got a question about this product? Get in Touch
Having trouble finding what you're looking for?
We can source most electrical products.
Contact us, we're here to help.
Weight 0.11 kg
Voltage (max/rated) 24
Current (amps) 500mA
Power (watts) 12
R&N (mV) 55
Efficiency (%) 80%